Alle 1700 foto's van afgelopen weekend staan online!
bekijk, bestel en download hier alle kartfoto's van het weekend van de SHW Kartfestival Shakedown te Strijen.
Prijzen zijn vanaf € 2,50.. Laat het ons gerust weten als u nog vragen of opmerkingen heeft.
Foto's met dank aan Daniel Koning.
https://kartphoto.com/gallery-shw-kartfestival-sha…
... See MoreSee Less
KartPhoto.com | SHW Kartfestival Shakedown te Strijen.
www.kartphoto.com
Bekijk, bestel en download hier alle kartfoto's van het SHW Kartfestival Shakedown te Strijen.Hoe cool! #15
... See MoreSee Less
Preview foto's van de Kartfestival Shakedown, vanaf woensdag staat alle kartfoto's op onze website
Gratis te bekijken, ook kunt u ze digitaal te downloaden vanaf € 2,50, liever een fotoafdruk? een poster, of een muismat? allemaal mogelijk ✌
Foto's met dank aan Daniel Koning
... See MoreSee Less
PRE-ORDER UW DIGITALE FOTO’S, als u verzekerd wilt zijn van kartofot’s
Ontvang snel na de wedstrijd uw eigen digitale foto’s, Plaats een pre-order en ontvang uw foto’s dezelfde avond of binnen 3 werkdagen direct per mail.
Resolutie
De foto’s zullen worden geleverd in uw resolutie (formaat) naar keuze, zonder logo en compressie in bestandsformaat JPG.
Op deze pagina kunt u uitgebreid lezen wat we bedoelen met verschillende foto resoluties.
U ontvangt de foto’s in een .ZIP bestand via een download link in uw email inbox.
Mobiele gebruikers kunnen de foto’s benaderen via een persoonlijke link die toegankelijk is in dezelfde email.
Levering
U kunt kiezen voor de volgende opties:
– Ontvang binnen 3 werkdagen het door u gewenste aantal digitale foto’s per e-mail.
– Ontvang binnen 24 uur het door u gewenste aantal digitale foto’s per e-mail (meerkosten)
Aantal
U ontvangt minimaal 20 digitale foto’s, uiteraard zal de fotograaf zo veel mogelijke verschillende standpunten en posities kiezen zodat elke foto uniek is.
Prijs
Het formulier baseert de prijs op basis van het aantal aanmeldingen; Hoe meer rijders in één dezelfde klasse hoe minder aandacht ik kan besteden voor de eerste klanten en zo zal de prijs stijgen voor nieuwe klanten.
Dus hoe eerder u reserveert hoe goedkoper.. wacht dus niet langer en reserveer.
Mobiele Gallery
Naast het oorspronkelijke zip bestand waar alle foto’s in staan ontvangt u ook geheel gratis een online gepersonaliseerde fotogalerij waarmee u alle digitale foto’s makkelijk op alle computers en mobiele apparaten kunt bekijken. (ook van de voorgaande races die u heeft ge-preorderd)
Wij bewaren de foto’s van de afgelopen 12 maanden voor u online, dit is een geautomatiseerd proces. Wilt u het archief langer online houden (ook als u niet meer kart), dan vragen we hier een kleine vergoeding voor.
Na het versturen van onderstaand formulier ontvangt u de bevestiging en een factuur, De reservering is alleen geldig als de betaling heeft plaats gevonden VOOR de wedstrijd.
Betaling kan via normale bankoverschrijving, iDeal, Paypal, MisterCash en creditcard.
Altijd mooie geweldige foto's
Altijd mooie foto's
Super mooie foto’s, heel scherp!!!!
Altijd top werk maatje ! tot Zaterdag ? of Zondag ? 😉
Not satisfied with your KartPhoto? Tell us and we will find a solution.
Are you satisfied? Help us and tell your friends!
© 2020 KartPhoto.com
It is strictly forbidden to copy, or screenshot any kartphoto.
Please respect our work :)